Tasuta autismialane nõustamine lapsevanematele oktoobris ja novembris!!

Sentab Estonia OÜ koos oma partneritega – Koos Paremaks OÜ, Katriito Nõustamis-ja Psühhoteraapiakeskus, Kalda & Kalda OÜ, Noviti Grupp OÜ, Nadelle OÜ – pakub Minudoc.ee platvormil vaimse tervise kuu raames ja vaimse tervise päeva tähistamiseks välja 100 tasuta psühholoogi konsultatsiooni oktoobri kuu jooksul. Arvesse lähevad ka oktoobris tehtud broneeringud. Psühholoogi videokonsultatsiooni broneerimiseks mine www.minudoc.ee ja vali erialade hulgast „psühholoogia“.

Antud projekt raames pakub psühholoog Liis Nõupuu autismi spektri häiretega laste vanematele tasuta video teel nõustamist minudoc.ee keskkonnas.

Nõustamine aitab laspevanemal õppida oma last paremini mõistma ning kohanema tema diagnoosiga ning aitab ka konkreetsete probleemide lahendamisega – söömisprobleemid, uneprobleemid, afektihood ja agressiivne käitumine, motiveerimine, uute oskuste õpetamine jne. Tasuta vastuvõtud toimuvad oktoobri ja novembri jooksul!

Nõustaja Liis Nõupuu on lõpetanud kognitiiv-käitumusliku psühhoteraapia jätkukoolituse ning psühholoogia õpingud autismi-alase magistritööga Tartu Ülikoolis. Liis on töötanud autistlike lastega nii Eestis, Ungaris kui Suurbritannias. Ta on saanud Londonis põhjaliku käitumisteraapia väljaõppe ning töötanud seal üle kahe aasta 2-12-aastaste autistlike lastega.