Meie toetajaks võivad olla kõik inimesed ja organisatsioonid, kes soovivad anda oma panuse autismispektri häirega inimeste elu parandamisse Eestis. Kui tunnete, et tahate ja saate neid inimesi toetada kas nõu või jõuga, siis oleme avatud kõigile toetajatele.

Autismivaldkonna vanima organisatsioonina Eestis aitame autismispektri häirega inimestel läbi elukaare saada vajalikku tuge, selleks aidates jagada infot ja õpetust kõigile võrgustiku liikmetele. Koostöös teiste organisatsioonide, spetsialistide, kohalike omavalitsustega aitame tõsta autismispektri häirega inimeste ja nende perede elukvaliteeti.

Soovime meie toetajad ka veebilehel märkida!

Kui olete valmis oma teadmiste-oskustega meid toetama – võtke meiega ühendust info(ät)autismiliit.ee !

Kui olete valmis meid toetama rahaliste vahenditega – meie arvelduskontole saate annetada teile sobiva summa!

Eesti Autismiliit

Arveldusarve nr EE672200221035410732 Swedbank

Eesti Autismiliit on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute nimekirja.

TÄNAME MEIE SENISEID TOETAJAID:

Põltsamaa Viskiklubi toetusel andsime 2007.a. välja Peter Vermeuleni raamatu “Ma olen eriline.2.”

 

2012 aastal toimunud heategevuskontserdil toetasid meid Tartu Akadeemiline Meekoor, Chalice, Margus Vaher, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Sirgutii, Tartu PIK lauluansambel Laululind, Margus Jaanovits, Inara Eihenbauma. Kontserdi tulud kasutasime Colette de Bruin raamatu ” Viis küsimust” tõlkimiseks ja kirjastamiseks.

 

ma-armastan-aidata

Swedbank Annetuskeskuse annetuste abil andsime välja C. De Bruin raamatu „5 küsimust“, mis on abiks laste käitumise erisuste ja põhjuste mõistmisel ning annab konkreetseid näpunäiteid vanematele ja spetsialistidele.

 

Lux_Logo_cmyk

Alates 2013.aasta detsembrist toetas meie tegevust Lux Eesti OÜ, annetades iga tehtud kodukülastuse pealt. Annetust kasutasime Susanne Schäferi raamatu “Tähed, õunad ja kumer klaas” tõlkimiseks ja kirjastamiseks.

Nato Charity Bazaar toetas meid 2014 aastal, toetuse eest aitasime soetada Eesti erikoolidele ja lasteaedadele kommunikatsiooni abivahendite Boardmakeri programmid.

Tallinna Tehnikakõrgkooli Jõuluhommik toetas meid 2016.a. jõuludeks, toetust kasutasime Paula Tilli raamatu “Teisiti” tõlkimiseks ja kirjastamiseks.

 

On24 Sisustuskaubamaja toetas meid 2017.a. jõuludeks, toetust kasutasime autismispektri häirega lastega tegelevatele 4 erinevale koolile ja asutusele vajalike soetustega.

YAGA.EE annetust HU2 plaatide müügist kasutame meie erinevate koolituste läbiviimiseks.

 

Sõltumatu Tantsu Ühenduse toetust Battlejam 2019 läbiviimisest kasutame koolituse “Sensoorsed kogemused ja autism” läbiviimiseks.

 

 

TÄNAME KA KÕIKI ERAISIKUID JA ASUTUSI, KES ON MEID AASTATE JOOKSUL TOETANUD JA JÄTKUVALT TOETAVAD!