Lähme vembu-tembutama!

 

On heameel Teile teatada, et pühapäeval, 5.juulil 2015.a. korraldab Eesti Autismiliit autismiga lastele ja nende peredele ning kõigile teistele oma liikmetele iga-aastase väljasõidu Vembu-Tembumaale Kurtnasse.

 

Vembu-Tembumaal ootavad hüppelinnak, batuudid, tarzanirada, indiaaniküla, kartautod, liikluslinnak, elektriautod,  Legomaa, mängude maja, basseinid, veeatraktsioonid (ujumisriided ja käterätik kaasa), saunad, Vemburger jpm. Uued atraktsioonid on Vembu-hüpe ja Disc-golf. Võimalik on ka oma toit kaasa võtta ja kohapeal grillida. Kaasa võtke hea tuju ja tellige ilmataadilt meile soe ja päikeseline ilm.

 

Ürituse päevaplaan:

8.00 – Väljasõit Tartust (Vanemuise alumisest parklast)

9.00 – Väljasõit Rakverest (bussiinfo: Evi Mental, tel 5695 6596)

11.00 – 17.00 lõbutseme Vembu-Tembumaal, jalutame, kiigume, ronime, ujume ja laseme liugu ning teeme kõike, mida Vembu-Tembumaa pakub, ning vahepeal võtame einet.

17.00 – kojusõit

 

Palume kindlasti oma osavõtust ja bussisoovist (nimed, kontakttelefon) eelnevalt teatada ajavahemikus 22.juunist. –29. juunini 2015.a telefonil:

5308 6823  Tuuli Toomemets või

meiliaadressil: tuuli.toomemets@hot.ee

 

Osavõtutasu on Eesti Autismiliitu liikmele:

10.- EUR puudega laps/noor/pensionär,

10.- pereliige,

14.- EUR nendele, kes ei ole Autismiühingu liikmed (selle hinna sees on ka lõuna).

Palume selle kanda eelnevalt hiljemalt 29-ks juuniks Eesti Autismiliitu arveldusarvele nr EE672200EE672200221035410732 221035410732 Swedbank, selgitusse kirjutada “nimi, osavõtumaks”.

NB! Palume kaasa võtta puudega lapse/noore puuet tõendav dokument!

 

Alla 1 meetrised lapsed (kohapeal on mõõdupuu nende pikkuse mõõtmiseks) pääsevad sisse tasuta, kuid kui soovite, et nad saaksid eine, siis tuleb selle eest eraldi tasuda 5,50 EUR Eesti Autismiliitule ja nende osavõtust tuleb ka eelnevalt teatada.

 

Tallinlased, kellel ei ole oma transporti, saavad kasutada ühistransporti (marsruuttakso nr. 219 (Tallinn -Kiisa-Aespa-Tallinn), (rongiga Baltijaamast kõikide Elroni rongidega, mis sõidavad Rapla suunas) või koopereeruda nendega, kes tulevad oma transpordiga. Oma transpordiga tulijatel palun kohale tulla täpselt kella 11-ks!

 

NB! Ka sel aastal on nende arv, kes pole ühingu liikmed, piiratud ja nende kohta kehtib „kes ees, see mees“-praktika.

Eesti Autismiliitu juhatus

 

Pilte ja täiendavat infot leiate veebilehelt: www.vembu-tembumaa.ee

 

 

Üritust toetavad Hasartmängumaksu Nõukogu ja Eesti Puuetega Inimeste Fond.