EAÜ_uuendatud_logo_v2ike

 

 

Kaval-Antsu Talus

(Von Stackelberg Hotel Tallinn, Toompuiestee 23)

26.oktoober kl 10.00-17.00

27.oktoober kl 9.00-16.00

Koolitus „Seksuaalkasvatus autismispektri häiretega lastele ja noortele“

Koolitusele ootame haridus- ja sotsiaalvaldkonna spetsialiste, seksuaalterapeute ja psühholooge kes töötavad autismispektri häiretega noortega. Koolitusel osalejalt eeldame algteadmisi autismispektri häiretest ja kogemust töös autismispektri häiretega inimestega.

 

Koolituse esimese päeva teemadeks on teoreetilised taustateadmised seksuaalkasvatuse ja seksuaalsete probleemide juhtimisest, autistliku mõtlemise tagajärgedest autistliku inimese seksuaalsele arengule ning autistliku mõtlemise tagajärgedest seksuaalkasvatusele – konkreetne kommunikatsioon seksuaalsusest.

Teise päeva teemadeks on praktilised strateegiad: autismisõbraliku seksuaalkasvatuse põhimõtted (kuidas töötada materjaliga „Seks@autism.com“, sh praktiliste harjutustega), kuidas koostada täiendavaid töölehti ja tegevusi, mida pole eelnevalt programmis, strateegiad autismiga inimeste seksuaalsete probleemidega toimetulekuks (k.a. harjutused), küsimused-vastused.

 

Koolitus toimub inglise keeles sünkroontõlkega eesti keelde.

 

Registreerimine ja osalemistasu:

Registreerimine toimub kuni 20.oktoobrini 2015.a

Registreeri siin: https://docs.google.com/forms/d/1sVBO_YCaQseyQUzeo3B8EQ5ul3FHCnkUH9BttrF0jjE/viewform?usp=send_form

 

Osalemise kinnitame meili teel.

Koolituse maksumus osalejatele: 30.- €, mis sisaldab kohvipause ja lõunat mõlemal päeval ning õppematerjali „Seks@autism.com

 

Osalustasu palume kanda Eesti Autismiliitu arveldusarvele nr. EE672200221035410732, selgituseks märkida “nimi,  koolituse osalustasu” hiljemalt  20.oktoobriks 2015.a.

 

Arve soovi korral palume sellest registreerimisel kindlasti teada anda.

Osalejatele väljastatakse tunnistus koolitusel osalemise kohta.

Täiendav info e-post: autismeesti@gmail.com

tel: 511 9685

 

 

 

Lektorist:

Sylvie Carette on kliiniline psühholoog ja koolitaja, kes töötab alates 2009.a. Autisme Centraal juures (Gent, Belgia). Ta koolitab vanemaid ja spetsialiste, tema põhilisteks koolitusteemadeks on autismispektri häired,  spetsiaalsed teemad (psühholoogiline sekkumine, depressioon, trauma ja lein, seksuaalsus), lahenduste leidmisele orienteeritud koolitused õppematerjali “Seks@autism.com” (ek tõlgitud 2011) kasutamiseks.

 

 

Koolituse korraldamist toetavad:

HMNv2rviline_logo       logo