Koolitus  toimub 22.-23.aprillil 2024 Hestia hotell Europa Lääne-Euroopa konverentsisaalis (Paadi 5, Tallinn). Koolitus toimub inglise-eesti sünkroontõlkega.

Koolituse teema:

Autism ja söömisprobleemid

Paljud autismiga inimesed seisavad silmitsi söömisraskustega. See tekitab palju pingeid nii neile endile kui ka neid ümbritsevatele inimestele. Sellel koolitusel pakume ühelt poolt raamistikku, mis võib luua rohkem arusaamist nende kogetud võitlustest. Teisest küljest pakume konkreetseid vahendeid, et toetada autismiga inimesi söömisel ja sööma õppimisel.

Koolitusel keskendume peamiselt valikulisele söömiskäitumisele, kuigi on ruumi ka küsimusi esitada muude söömisraskuste vormide kohta.Lektorist:

Thomas Fondelli on kliiniline psühholoog ja süsteemne psühhoterapeut. Tal on oma praksis, kus ta keskendub peamiselt autismidiagnoosiga noorukite ja täiskasvanute nõustamisele. Autisme Centraali (Belgia) vabakutselise koolitajana juhendab ta autismi kursusi Belgias ja mujal. Samuti annab ta regulaarselt supervisiooni organisatsioonidele, mis on pühendunud autismiga inimeste toetamisele. Ta on mitme raamatu autor, sealhulgas “Autism ja söömisprobleemid” (“Autisme en eetproblemen”).

Autisme Centraal asub Belgias Gentis ja on peaaegu 25 aastat jaganud oma teadmisi professionaalide ning autismiga inimeste ja nende võrgustikuga kogu Euroopas.

Osalemistasu on 140 eurot, mille palume kanda Eesti Autismiliidu arvele, kontonumber EE672200221035410732. Selgitusse palume märkida “koolituse osalustasu” ja osaleja nimi.

Kui soovite arvet, andke palun sellest registreerumisel teada, märkides kindlasti arve saaja nime ja aadressi.

Osalustasu sisaldab ühte kohvipausi ja lõunat mõlemal päeval.  

Nutitelefoni kasutamise võimalus on soovituslik.

Oma osalemissoovist palume anda teada registreerimisvormi kaudu 15.aprilliks 2024.aastal.

Kohtade arv on piiratud ja registreerimine lõpeb kohtade täitumisel.

Registreerimisvorm ei saada teile pärast automaatset kinnitust registreerumise kohta. 

Palun veenduge, et olete täitnud kõik andmed õigesti.

Kui osalustasu pole tähtajaks laekunud, tühistatakse registreering automaatselt!

Osalejatele saadame enne koolitust teavituse e-posti aadressile koolituse täpsema ajakava ja infoga.

Lisaküsimuste korral saab ühendust võtta aadressil info@autismiliit.ee .